Cel w Tatrach – to już 6 cześć tej niezwykłej przygód i dobrej motywacji książce, autorstwa Grzegorza Rusina, trenera motywacji i rozwoju osobistego.. Tak jak w poprzednich częściach zmagania młodego piłkarza trenującego w słynnej Stali Mielec, dwukrotnego mistrza Polski, będą pełne motywacji, wyzwań, ale i dramatycznych zwrotów akcji. To co wydarzy się w Dolinie Chochołowskiej będzie mroziło krew w żyłach, jednak nadzieja i determinacja młodego Giganta będzie dobrą prognozą i przyniesie odpowiedzi na nieoczekiwane zdarzenie …  a co jeszcze znajdziemy w tej części :

„Cel w Tatrach” to już VI część wspaniałej przygody młodego piłkarza i następne wyzwanie, jakie Góral z Chochołowskiej wykorzysta, aby wskazać Gigantowi cechy zwycięzców. Jak w tych dramatycznych i nieoczekiwanych okolicznościach, które spotkają sportowców i nas w życiu, będzie musiał się odnaleźć piłkarz sławnej Stali Mielec. Cel, który nakreśli Baca, będzie wart bólu, który spotka młodego wędrowca, ale będzie on musiał się wykazać wielką wiarą, ufnością i determinacją, aby dotrzeć do celu, by móc dalej działać.

Cel w Tatrach to temat przewodni VI części książki.

Jak określić zwycięskie cele w życiu?

Jakiego bólu doświadczy Gigant w piłkarskiej karierze?

Jakie cele warto posiadać, aby nie stracić sensu życia i być szczęśliwym?

Książka dla tych co smucą się w życiu , aby odzyskali nadzieję, tych co szukają rozwiązań w ciężkich chwilach życia, dla tych którzy szukają dodatkowej motywacji i prawdziwego celu w życiu..

Zachęcamy i zapraszamy do przeczytania całej serii Pakietu Zwycięzcy, bo naprawdę WARTO !!!