Ta niesamowita książka ukaże motywacyjną drogę wiary, którą trzeba przebyć aby wytrwać na drodze zwycięstwa. Tym bardziej cieszymy się, że tak znakomity kapłan zechciał napisać wstęp do tego dzieła, jak sam go określił, książka dostępna będzie już niebawem, ale już można zapisywać się na przedsprzedaż, aby móc dowiedzieć się jak wzmocnić swoją wiarę, od czego zależy wzmocnienie wiary, jak dostać nowe oczy ducha, aby więcej rozumieć i bardziej motywować się do działania.

Wzór Maryi który jest zaprezentowany w książce jest ujęty po raz pierwszy w tak niezwykły i “prosty” sposób, a schemat wiary jest zaprezentowany tu po raz pierwszy nawiązując do mistyków, którzy już ten schemat przechodzili, ale nie był on wcześniej narysowany i sprecyzowany. Zapraszamy do zapisów i owocnego czytania tego wielkiego dzieła z XXI wieku. Będzie ono zaskakujące dla Was wszystkich drodzy czytelnicy.

Znany i ceniony ksiądz Piotr Glas tak napisał o tej książce:

” Wielka to radość i zaszczyt polecić tą wspaniałą książkę , pełną nadziei i optymizmu – dedykowaną właśnie Maryi. Niech każde słowo tego dzieła będzie napełnione Duchem Świętym”.