Niezmiernie miło nam poinformować, że na bieżąco ukazywać się będą kolejne już części naszej wspaniałej serii książek Pakietu Zwycięzcy. ” Trener w Tatrach to już 7 część wskazówek, dobrych porad udzielanych w malowniczej scenerii naszych polskich Tatr. Dolina Chochołowska tym razem będzie gościć trenera sławnej Stali Mielec, który będzie szukał z niesamowitą determinacją cech zwycięzców u Górala z Doliny Chochołowskiej.

Cieszymy się , że szata graficzna jest tak perfekcyjnie i pieczołowicie przygotowana. Jest to pierwsza w Polsce tego typu seria książek z dziedziny sportu, psychologii, wiary katolickiej, pracy nad sobą by zwyciężać i żyć w szczęściu co dnia. Z ogromną niecierpliwością oczekujemy następnych wydań kolejnych części, a autorowi Grzegorzowi Rusinowi gratulujemy pomysłu, który okazał się strzałem w dziesiątkę, życząc owocnej pracy nad następnymi, równie fascynującymi książkami.

Zapraszamy do czytania poprzednich części książki, które można zamawiać przez maila – zamowenie.pakietzwyciezcy@gmail.com, lub przez facebook/PakietZwyciezcy