Dla grona naszych czytelników, które powiększa się z dnia na dzień i tych którzy do nas zawitali mówimy  Witojcie !!

Prezentujemy okładki wszystkich 4 części naszej wspaniałej serii Pakietu Zwycięzcy, mamy nadzieję, że tak świetnie przygotowana seria książek będzie dla Was inspiracją i zachęci  do podjęcia motywacyjnej wędrówki pełnej przygody, wyzwań, pytań, awansów , wiary w to że życie jest pięknym darem od Boga, które choć nie szczędzi przeciwności to można je śmiało, radośnie i wytrwale przeżyć. Książki ukazują jak  można sobie poradzić w życiu z różnymi przeciwnościami , jak wydobywać z siebie potencjał i jak szukać go właściwie.

Opowieść ubrana w majestatyczne krajobrazy polskich gór – Tatr nadają temu dziełu niepowtarzalny klimat i charakter górskich przestrzeni. Dialogi głównych bohaterów – Giganta i Górala nasycone mądrością i celnością przybliżają i nakierowują bardzo szybko myślenie na odwieczne prawdy znane już od dawna, a prosty język sprawia, że rozumiemy je i pojmujemy zaskakująco szybko. Setki już pozytywnych komentarzy i wspaniałych opinii powodują, że z czystym sumieniem polecamy i prezentujemy te wspaniałe książki.

Wstępy do książek piszą ludzie doświadczeni, mający za sobą potężne doświadczenie w życiu, biznesie , sporcie, religii, muzyki dlatego jesteśmy dumni , że możemy uczestniczyć w tak znakomitym projekcie. Zapraszamy do zapoznania się z tymi fantastycznymi książkami .

Książki można zamówić przez naszego

facebooka https://www.facebook.com/PakietZwyciezcy/ lub mail podany na stronie zamowienie.pakietzwyciezcy@gmail.com.